Üyelik
Gizlenmek mi istersiniz İzlenmek mi?
Bize Ulaşın : +90 212 883 9575

Videolar

Resimlere tıklayarak sizleri bilgilendirmek için hazırladığımız videoları seyredebilirsiniz.Videolar

AdWords Nedir?

AdWords Nedir?

Google'ın etkili İnternet reklamcılığı aracının yeni müşterilere ulaşmanıza ve satışları artırmanıza nasıl yardımcı olduğunu öğrenin. Reklamlarınızı arama motoru veya mobil cihaz kullanan ya da İnternet'te gezinen doğru hedef kitleye göstererek yatırım getirinizi arttırmanın yollarını keşfedin.
İnternet Pazarlamacılığı Planınızı Oluşturma

İnternet Pazarlamacılığı Planınızı Oluşturma

Pazarlama hedefleri belirlemek, eylem planı oluşturmak ve pazarlama bütçesi tanımlamakla ilgili ipuçları alarak işletme hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak bir İnternet pazarlamacılığı planını nasıl oluşturacağınızı öğrenin.
İşletmenizi İnternet'te Tanıtmanın 5 Yolu

İşletmenizi İnternet’te Tanıtmanın 5 Yolu

İşletmenizi büyütmek adına potansiyel müşterileriniz tarafından fark edilmenin beş yolunu öğrenin. Pazarlama seçeneklerini ve sahip olduğunuz zaman ve kaynaklar bakımından hangi pazarlama tekniklerinin işinize en çok yarayacağını keşfedin.
Yerel Pazar : Ne, Neden, Nasıl?

Yerel Pazar : Ne, Neden, Nasıl?

Yerel pazarlama, bulunduğunuz bölgede satın almaya hazır olan müşterilere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Başarılı bir yerel pazarlama stratejisi ile arama motorları, inceleme ve kupon sitelerini kullanarak bulunduğunuz bölgedeki İnternet kullanıcılarını işletmeniz ile tanıştırabilirsiniz.
Google'da Olma ve Google'da Olmanın Yararları

Google’da Olma ve Google’da Olmanın Yararları

İşletmenizin, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin Google'da yer almasını nasıl sağlayacağınızı ve potansiyel müşterilerle nasıl bağlantı kuracağınızı öğrenin. Google'da Ara özelliğini kullanmanın, müşterilerin sizi bulmasında nasıl yararlı olabileceğini keşfedin.
İnternet'te Olmak Neden Önemli?

İnternet’te Olmak Neden Önemli?

İnternet'te var olmak işinizi büyütmek açısından çok büyük önem taşır. İnternet'in potansiyel müşterileriniz ile bağlantı kurmanıza, e-ticaret sitelerinin ve sosyal ağların ise işletmenizi web ortamına taşımanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Biz Kimiz ?

Plus One Web Design Newyork ve İstanbul'da faaliyet gösteren bir tasarım şirketidir..Özellikle web tasarımı ve programlama olmak üzere katalog, interaktif cd, kurumsal kimlik alanlarında özel çözümler sunar..

Adres

Ekinoba Mh.Ayberk Sk.Elit Apt.No:5 Kat:5 D:24 34535 Mimaroba-Büyükçekmece-İstanbul-Turkiye
Telefon : +90 212 883 9575
Fax : +90 212 883 9575
info@plusonewebdesign.com