Üyelik
Gizlenmek mi istersiniz İzlenmek mi?
Bize Ulaşın : +90 212 883 9575

Domain ve Hosting Hizmetleri

Domain ve Hosting Hizmetleri

Bir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir. Bu bilgisayar sizin evdeki bilgisayarınız olamaz, çünkü gerekli program ve donanımınız varsa bile bilgisayarınızın internet bağlantı hızı bu iş için oldukça yetersiz kalacaktır.

O sebeple internette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet omurgasına çok hızlı bağlantısı olan, yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediğiniz dosyaların saklanması gerekir.

Bu hizmeti Artı Bir Bilişim olarak biz sağlamaktayız. Gerek ihtiyacınıza uygun alan adının ( domain ) tahsisi ve bu alan adlarının yüksek hızlı ve güvenli sunucularda barındırılması için müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz.

Hosting hizmetlerimiz , siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmıştır . Windows platformundan , Linux tabanlı sistemlere kadar geniş bir yelpazeye ayrılan hizmetlerimiz hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz.

hosting_hizmetleri

Biz Kimiz ?

Plus One Web Design Newyork ve İstanbul'da faaliyet gösteren bir tasarım şirketidir..Özellikle web tasarımı ve programlama olmak üzere katalog, interaktif cd, kurumsal kimlik alanlarında özel çözümler sunar..

Adres

Ekinoba Mh.Ayberk Sk.Elit Apt.No:5 Kat:5 D:24 34535 Mimaroba-Büyükçekmece-İstanbul-Turkiye
Telefon : +90 212 883 9575
Fax : +90 212 883 9575
info@plusonewebdesign.com